Domů

Rozveselení všech stěn krásnými a radostnými obrazy

Posted on 13/01/2017 4:00pm
fototapety grafiti
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Světlo přináší každému člověku radost do dne. I maličkost se může proměnit v paprsek, jaký zredukuje náš život. Lidi a věci, které setkáváme v životě, nejsou náhodou, jsou zde kvůli nám, pro náš růst. /


Každá věc nás dokáže jakýmsi způsobem ovlivnit. Ne náhodou chceme být v kontaktu jenom s pozitivními předměty a lidmi.
Read more >>

Pestřejší odstíny také smí mít své kouzlo

Posted on 14/11/2016 3:35pm
Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda
Při natírání zdi, většinou používáme každodenní barvy a mozaikou. Spíše nejdeme do čehosi více rozdílného až skoro bláznivého. Ale i šílené věcí či motivy smí utvořit náš barák přijatelnějším a malinko odlišným.
Read more >>

Co patří k nepostradatelným věcem v zěmědělství? Jakostní nádrže!

Posted on 06/10/2016 12:26pm
flexibilit
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Vedení úspěšného hospodářství vyžaduje spoustu chytrých investici a nákladů. Naštěstí dnes zemědělci mají k dispozici mnoho skvělých vynálezů, které nejen usnadňují práci na poli, ale také výrazně omezují spotřebu vody, chraní životní prostředí a šetří finanční prostředky.
Read more >>

Vymalováním vlastního interiéru, způsobující štěstí ze života

Posted on 23/09/2016 1:27pm
3d obrazy na zeď
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com
Už mnoho jsme obeznámení o barevných fototapetach, jaké smíme nalepit na zdi s různými odstíny a ornamenty. Rovněž víme, ve kterých místnostech užít danou barvu, a kterou přednostně nevybírat obecně v žádné a nechat ji jenom tak.
Read more >>

Žít šťastně, s provedeným cílem a bez překážek.

Posted on 06/07/2016 1:10pm
mieszkanie - wizja
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Zdá se to nedosažitelné, aby člověk žil bez barikád a přitom dobře. Zamlouvají se nám lidi, jací si jdou za svým přáním. Přejeme si je doprovázet, ale někdy nám to nejde
. Read more >>

Jaké jsou klíčové vlastnosti populárních dekoračních příloh nástěnných

Posted on 30/06/2016 11:30am
tapeta
Author: Praktiker
Source: PRAKTIKER
Když je nezbytná obnova nebo nové zařízení interiérů, lidé berou inspiraci z rozmanitých zdrojů. V současné době velké množství informací o novinkách v aranžaci interiérů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích výsledky ukázují koníčkáře, blogerové a nejednou také sámi designerové. Když někdo má o to zájem, ví, že současně rekordy popularity lámou novodobé fotografické obrazy, které tvoří v celém prostoru jakýsi stejný motiv – některé jsou dostupné v 3D variantech.
Read more >>

Jak snadně se postarat o ekologii v České republice – kvalitní nádobky na tříděné odpádky

Posted on 13/06/2016 3:47pm
odpad
Author: Florian Kreitmair
Source: http://www.flickr.com
Pečovat současně o přírodu v ČR není absolutně tak obtížné, jako dřív. Někdy stáčí pouze mít účelné návyky, které nezaberou mnoho času, a se rychle stanou tak intuitivní, jako např. mytí zubů. Základní, ale docela klíčový zvyk je třídění odpádků – každý může to dělat zároveň v bytě a během práci v podníku.
Read more >>

Ne vždy musí být vše dokonalé. Ale naše bydlení může být perfektní, díky přenesení naší představy do reality.

Posted on 09/06/2016 11:43am
fototapety
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/
Světové kultury se začínají mezi sebou mísit. Vypůjčujeme si všelijaké motivy a náměty k utváření nových, ojedinělých možností něčeho dosáhnout od našich sousedů, tak stejně jak oni od nás. Když si budujeme obydlí, také sníme, aby bylo originální. Na zdi užíváme různorodé obrazy, fototapety abstraktní, mísíme barvy. Také si do domova pořizujeme zvířátka.
Read more >>

Jak zvolit tapety do bytu.

Posted on 20/05/2016 11:02am
fototapety
Author: Demural
Source: Demural
Pro většinu z nás byt je nejdůležitějším místem. V tomto místě trávíme nejvíc času. Je to dostatečný důvod pro skvělé dbání o tento prostor. Velmi základní je, aby náš dům byl skvělé vybavený. Můžeme Vám slibit, že nemusí stát to ohromné peníze. Určitě nevždycký je to snadné, ale vždycky se to vyplati. Chceme doporučit Vám několik jednoduchým tipů na kvapné a snadné renovování bytu. V naším textě chceme napisat víc o zdobení stěn, které jsou velice zakládní častí naších domů.
Read more >>

Segregatory reklamowe to świetna decyzja

Posted on 13/05/2016 2:05pm
segregatory
Author: fotofeliz
Source: http://www.flickr.com
Trzeba spojrzeć na propozycje producentów

Jeżeli chcemy, aby w naszej firmie panował ład, to koniecznie musimy się namyślić nad tym, co może nam dopomóc w jego utrzymaniu. Przez to właśnie trzeba zobaczyć, co może nam przedstawić ich producent, szczególnie że może się okazać, że będziemy mogli część z nich opracować sami. Korzystając z właściwych artykułów możemy być przekonani, że wszystko będzie wyglądało dokładnie tak jak to sobie planowaliśmy.
Read more >>

Escaperoom, to znaczy tajemniczny pokój gier i wyzwań

Posted on 27/04/2016 3:01pm
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Escaperoom to fascynująca rozrywka, jaka w niezwykle prędkim czasie zyskała wielkie zainteresowanie! Escaperoom to inaczej pokój zagadek, w jakim wraz z grupą przyjaciół możecie rozwiązywać tajemnicze zagadki, dostosowywać fragmenty układanki, odgadywać wskazówki oraz w rezultacie - odszukać klucz, jaki dopomoże Wam wydostać się z tajemniczego, pełnego zagadek i intrygujących przeżyć, pokoju.
Read more >>

Jaké jsou funkce dnešních fototapet v aranžmá kuchyně

Posted on 07/04/2016 10:08am
kuchyně
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Účinky jež jsou dosažitelné díky fototapetám jsou známé ze své různorodosti. Protože na fototapetě se může nacházet asi všecko dle objednávky zákazníka, výzdoba může být silně personalizovaná. Kvůli tomu každý může vydekorovat kuchyni, obývací pokoj, koupelnu a jiné domácí interiéry jen tak, jak by chtěl. Obývací pokoj je docela klíčová a nejvíc reprezentativní část bytu, ale estetika všech prostorů kde lidé traví čas je důležitá – rovněž kuchyně nebo kuchyňský koutek. Při volby zařízení toho interiéru třeba pečovat nejenom o funkčnost, ale rovněž o nádherný a nápaditý vzhled
Read more >>

Krásné dekorativní přílohy na Vánoce – co v dnešní době láme rekordy popularity

Posted on 31/03/2016 9:45am
dekorace v pokoji
Author: decor8 holly
Source: http://www.flickr.com
Dnes, ze zřejmých důvodů, mnoho lidí touží po čarovných, prostorných a funkčních bytech. Zejména změna ročního období je dobrá možnost úplné, pozitivní proměny domu. Je i docela dobře viděná v takových místech, jako tř. školy, pracoviště anebo obchodní galerie. Zima samozřejmě k těmto šancím patří – systematická proměna interiéru může pravdivě okouzlit všechny zákazníky buď hosty.
Read more >>

Jaké pozoruhodné účinky dává zdánlivě nevelká obnova pokoje

Posted on 30/03/2016 4:21pm
renovace
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Během obnovy bytu trefou do černého bude přemýšlet o tom, co se tamhle bude nacházet. Díky tomu je možné posuzování toho, jaký typ podlahy bude nejvhodnější, jaká plocha zdí bude volná, kolik prázdných čtverečních metrů zůstane v interiéru. Ikdyž se to nezdá, již to dává několik pozoruhodných informací, protože nejlépe vybrat takové barvy a dekorace stěn, které sluší ploše – světlé barvy, takové jako třeba smetanová, žlutá nebo světlé zelená opticky zvětšují plochu, a velmi intenzivní – můžou vypadat zajímavě a dávat zvláštní rys, ale můžou rovněž zmenšit prostor.
Read more >>